Szkoła w Krasnem

Sukces naszych karateków

W dniu 2.02.2017 Prezydent m. Ciechanów Krzysztof Kosiński wręczył stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe w 2016r. Wśród laureatów znaleźli się reprezentanci naszego klubu. W kategorii zawodników nagrodzeni zostali :Weronika Krzywnicka i Jakub Kraśniak, w kategorii trenerów: Wojciech Gołębiewski i Adam Miśkiewicz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

W dniu 23.01.2017r. w naszej szkole gościli Dziadkowie i Babcie. Uczniowie klasy III b zaprosili Seniorów na przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek” oraz na słodki poczęstunek. Były życzenia, laurki i słodkie buziaki. „Niech nam Babcie i Dziadkowie żyją 100 lat w zdrowiu i radości” – D. Masłowska wychowawca kl. III b wraz z uczniami.

Wyprawa do Krainy Świętego Mikołaja

„Kochany Święty Mikołaju, piszę do Ciebie, ponieważ zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest to czas życzeń, spełniania marzeń, obdarowywania się prezentami, a ja ciągle wierzę w Twoją moc. Cały rok byłem grzeczny, więc proszę Cię o kilka rzeczy – dla całej rodziny o zdrówko; chciałbym też dostać klocki Lego, dla brata samochód zdalnie sterowany, dla mamy perfumy, a dla taty ciepłą czapkę”. Takie i wiele innych życzeń napisały dzieci w swoich listach, by wybrać się do Krainy Świętego Mikołaja i wręczyć Mu je osobiście.

W dniu 21.12.2016r. liczna grupa dzieci z klas: I, IIa, IIb, IIIa, IIIb oraz przedszkolaki wybrały się na wycieczkę autokarową do Kołacinka – Krainy Świętego Mikołaja. Czekało tam na nie mnóstwo atrakcji: wędrując „Bajkowa Ścieżką”, poznawały elementy scenografii. Spotkały tam postacie znanych bajek, m.in. Królową Śniegu, Czerwonego Kapturka, Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków, Dziadka Mroza. W Sali Tronowej dzieci osobiście wręczyły Mikołajowi swoje listy i otrzymały prezenty. Czas wolny spędziły w sali zabaw. Zachwyt zebranych wzbudziły świąteczne iluminacje. Na koniec uczniowie mogli skorzystać z posiłku w McDonald’s.

Był to dzień pełen wrażeń, radości, ciekawej zabawy, który na długo pozostanie w dziecięcej pamięci.

About the author /


Related Articles

Latest

+

Random

+