Policealne studium turystyki

Młody człowieku, właśnie zdałeś maturę, która jest zakończeniem pewnego etapu w Twoim życiu; Zwieńczeniem, ale i początkiem nowego. Teraz musisz zadać sobie pytanie: co dalej zrobić ze swoim życiem? Jak nim pokierować, by nie bać się przyszłości, by odnaleźć się w otaczającym świecie?
Policealne Studium organizuje praktyki we Włoszech

Stawiasz na edukację, to oczywiste, ale wybór szkoły, na którą postawisz jest problemem, kiedy zewsząd kuszą niczym kolorowe motyle rożne placówki. Stawiasz przecież na szali swoją przyszłość, dlatego tak ważny jest to wybór. Należy go dokonać więc ze spokojem i rozwagą.
Oczywistym jest,że najtrafniejszego wyboru dokonają Ci, którzy mają już sprecyzowane plany przyszłościowe, osoby pewne siebie i zdecydowane. Tacy młodzi ludzie wiedzą już, co chcą w w życiu robić i pod tym kątem wybierają rodzaj studiów czy daną szkołę pomaturalną.
Jeśli lubisz ruch, jesteś osoba aktywną i z tym wiążesz swoją przyszłość, trafiłeś doskonale. Bowiem wybierając szkołę musimy brać pod uwagę również nasze predyspozycje, możliwości.
Studium rekreacji w Lublinie łączy skutecznie pierwiastek intelektualny z fizycznym, dba zarówno o umysł młodego człowieka, jak i o jego ciało.Aby stać się naszym studentem, nie musisz przechodzić kolejnego stresu egzaminacyjnego, wystarczy rozmowa kwalifikacyjna, na podstawie której zostaniesz przyjęty w poczet naszych uczniów.

Kształcimy na kierunkach, które są dosyć popularne. Przygotujemy Cię do pracy na na następujących stanowiskach: technik hotelarstwa, technik administracji, technik obsługi turystycznej.

Gwarantujemy w ramach przygotowania zawodowego praktyki, również zagraniczne, które odbywają się w renomowanych hotelach, agencjach turystyki oraz biurach. Dzięki takiemu przygotowaniu nasi studenci wiedzą na czym polega praca w hotelu i co to jest turystyka aktywna.

Policealne studium turystyki to jednak nie tylko sam ruch. Równie dużą wagę, jak do aktywności fizycznej, przykładamy również do wiedzy teoretycznej, głównie nauki języków obcych. W ten sposób nasza edukacja spełnia wysokie standardy europejskie, co jest dla naszej szkoły priorytetem. Jako że praktyki organizowane są głównie w Włoszech, dlatego główny nacisk kładziemy na naukę języka włoskiego.

About the author /


Related Articles

Latest

+

Random

+