Rehabilitacja dzieci Warszawa

Od kilku lat prowadzimy sieć gabinetów rehabilitacyjnych w całej Polsce. W tym czasie zdołaliśmy pomóc wielu naszym pacjentom i wywołać uśmiech na ich twarzach. Uprzejmie informujemy, że w przyszłą sobotę odbędzie się uroczyste otwarcie naszej nowej filii pod nazwą rehabilitacja dzieci Warszawa. W ośrodku tym odbywać się będzie rehabilitacja dla dzieci. Zajęcia będą prowadzone przez doskonałych profesjonalistów, posiadających długoletnie doświadczenie zawodowe. Proponujemy Państwu rehabilitację zarówno w formie indywidualnych spotkań, jak i w grupach.
Jest to nowoczesny obiekt, wybudowany w nowoczesnej technologii, przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Wyposażyliśmy go w najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny niezbędny do ćwiczeń. Ponadto na terenie ośrodka został wybudowany basen, w którym również będą odbywały się ćwiczenia rehabilitacyjne.
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące cen i grafiku zajęć.

About the author /


Related Articles