Oliwka w żelu Johnson

Wiele kosmetyków, których używamy na co dzień mają cale mnóstwo zastosowań, o których nie zawsze zdajemy sobie sprawę. Warto czasami zastanowić się nam tym, do czego jeszcze możemy wykorzystać dany kosmetyk.
Dobrym przykładem na poparcie tej tezy jest chociażby oliwka w żelu Johnson, która popularnie stosowana jest oczywiście jako nawilżenie. Polecana jest dla dzieci, i to już tych najmłodszych, ale używać mogą ją również dorośli. Taką oliwkę możemy wykorzystać również do peelingu domowej roboty. Wystarczy na rękę nałożyć trochę oliwki, następnie nasypać kawy (oczywiście zwykłej, parzonej) i peeling gotowy. Bardzo dobrze ściera martwy naskórek, wygładza, a jednocześnie właśnie dzięki oliwce również dogłębnie nawilża. Stosować można na całe ciało oraz na twarz. Drugim sposobem na wykorzystanie produktu oliwka w żelu Johnson to wycieranie nią resztek wosku po depilacji.
Oliwka w żelu może mieć niejedno życie, a wszystko za sprawą tego, że  doskonale nawilża i jest tłusta, ale nie pozostawia na skórze grubej, tłustej warstwy.

About the author /


Related Articles

Latest

+

Random

+