Odkryj historię Jana Pawał II z Aven Travel

Odkąd papieżem został Polak, wiele osób postanowiło zapoznać się z jego historią. Po jego śmierci zainteresowanie nią jeszcze bardziej się nasiliło, ponieważ społeczeństwo polskie dostrzegło fakt, że był to nie tylko wspaniały patriota oraz papież, ale również zwyczajny człowiek o dobrym sercu. Osoby, które nie miały do tej pory możliwości mogą teraz skorzystać z oferty biura Aven Travel i poznać miejsce urodzenia tego wyjątkowego papieża, który pochodził z Polski.

Jan Paweł II i biuro Aven Travel

Od samego początku

Aven Travel postanowiło zacząć całą historię od samego początku, w tym celu w swojej ofercie umieściło wycieczkę do Wadowic i kościoła, w którym Karol Wojtyła przyszedł na świat. Ten zabytkowy kościół pochodzi z XIV wieku i cieszy się coraz większą popularnością wśród turystów, którzy postanowili poznać bliżej Jana Pawła II. Znajduje się tam również gotyckie prezbiterium, które pochodzi z XV wieku. Także prócz poznawania życia Karola Wojtyły jest również możliwość poznania zabytków Polski.
Wycieczka dla każdego

Wycieczka do Wadowic nie musi być wyłącznie wycieczką, która ma służyć poznaniu historii Jana Pawała II. Może być ona również podróżą duchową, taką która będzie starała się nam pomóc, odnaleźć lub pogłębić własną wiarę. A jest to możliwe w miejscach, w których urodzili się wyjątkowi ludzie, związani z kościołem katolickim. Wizyta w Wadowicach może okazać się duchowym przeżyciem każdego turysty.

About the author /


Related Articles

Latest

+

Random

+