Klinika na rajskiej Wrocław

W naszej klinice oferujemy Państwu usługi medyczne z zakresu chirurgii, laryngologii, ortopedii, ginekologii i urologii. Spis szczegółowych zabiegów, jakie możecie Państwo u nas wykonać, można znaleźć na podstronach. Po indywidualnej konsultacji istnieje również możliwość wykonania niektórych zabiegów nie umieszczonych na listach. Większość zabiegów wykonujemy endoskopowo, unikając tym samym bólu, blizn i czasu spędzonego na długiej rekonwalescencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Przyjmujemy Pacjentów ze skierowaniem:
do poradni chirurgicznej (chirurgii ogólnej) i urologicznej;
do pracowni endoskopowej ze zleceniem wykonania badań diagnostycznych/ endoskopowych (gastroskopii, kolonoskopii);

do szpitala w ramach oddziałów jednego dnia (chirurgii ogólnej, urologii, ortopedii). Rejestracja Pacjentów odbywa się osobiście lub telefonicznie.
W dniu wizyty Pacjent obowiązany jest przedstawić dokument potwierdzający ubezpieczenie zdrowotne – więcej informacji na stronie:
Wszystkich Pacjentów prosimy o zabranie ze sobą dokumentacji medycznej dot. dotychczasowego leczenia.
W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat badań i zabiegów finansowanych ze środków publicznych (wykonywanych w naszym ośrodku) prosimy o kontakt z rejestracją.

słowa kluczowe: rajska klinika wrocław, klinika na rajskiej, dr stawarski wrocław, klinika na rajskiej wrocław, ul rajska 73 wrocław, rajska wrocław klinika, klinika rajska wrocław

About the author /


Related Articles

Latest

+

Random

+