Jak zaplanować płeć dziecka

W obecnych czasach wielu rodziców, gdy mają drugie dziecko w planach pragną by było one przeciwnej płci niż pierwsze. Musimy sobie uświadomić, że nie możemy stawiać tej sprawy ponad wszystko. Do tego tematu podejdźmy z przymrużeniem oka. Jeśli się uda to będzie podwójna radość. Jeśli nie, też musimy być zadowoleni. Najważniejsze, że by było zdrowe. Przez ostatnie lata powstało wiele metod planowania płci. Wszystkie mają podobną skuteczność, ale nie wszystkie są naturalne. Ja postaram się skupić na metodzie naturalnej. Jej skuteczność waha się między 75% a 85%.

Jedną z najpopularniejszych metod stosowanych przez rodziców na świecie jest kalendarz chiński. Powstał on podobno 700 lat temu został on znaleziony pobliżu grobu królewskiego. Oryginał znajduje się aktualnie w Instytucie nauk w Pekinie. Skuteczność tego kalendarza w Chinach wynosi podobno 99%. Jest to statystyka na pewno ubarwiona. W USA wynosi ona 85%. W Polsce jak na razie nie przeprowadzono żadnych badań, ale przeglądając fora internetowe ma większości pozytywne opinie.

Kalendarz możemy znaleźć na tej stronie: Kalendarz chiński płeć dziecka

Musimy wiedzieć jak na niego patrzeć. W poziomej kolumnie mamy podany nasz wiek, natomiast w pionowej miesiąc, w którym doszło do poczęcia. Ważny faktem jest to, że stosujemy tutaj kalendarz księżycowy, który ma 28 dni. Czyli, jeżeli do zapłodnienia doszło 30 sierpnia to na naszej kolumnie musimy patrzeć na wrzesień.

Myślę, że warto skorzystać z tej metody. Nic na niej nie stracimy, a możemy znacznie więcej zyskać. Możesz również sprawdzić, czy twoje poprzednie dziecko jest takiej samej płci jak przewiduje kalendarz.

About the author /


Related Articles

Latest

+

Random

+