Implanty zębów

W pewnym wieku ubytki w uzębieniu stają się normą. Przeżyte choroby, takie jak próchnica czy parodontoza, negatywnie wpływają na jakość naszych zębów, prowadząc w ostateczności do ich wypadania. W takiej sytuacji, aby nadal móc cieszyć się pełnym uśmiechem, trzeba zainwestować w sztuczne uzębienie.
Osobom, które nie chcą kupować zwykłej, ruchomej protezy poleca się implanty zębów. Umieszczone w dziąsłach stają się trwałym i wytrzymałym fundamentem pod nowe zęby. Sprawdzają się doskonale tak samo przy uzupełnianiu pojedynczych ubytków, jak i większych braków. Implanty zębów wraz z zamocowaną na nich porcelanową koroną nie różnią się od zębów naturalnych pod względem wyglądu oraz funkcjonalności. Profesjonalnie wykonane zdecydowanie poprawiają jakość zgryzu czy możliwości żucia.
Ważnym atutem implantów jest ich trwałość. W zależności od materiału są w stanie posłużyć nam co najmniej kilkanaście lat, a przy odpowiedniej dbałości o higienę jamy ustnej mogą być używane znacznie dłużej. Można się więc cieszyć takimi „nowymi zębami” jeszcze przez wiele lat.

About the author /


Related Articles

Latest

+

Random

+