Lumosity com po polsku

Lumosity – aplikacja trenująca mózg

Trening mózgu, niezależnie od grupy wiekowej, jest bardzo ważny. Dlaczego? Ponieważ nieużywany zachowuje się tak jak mięśnie – po prostu zanika. W obecnych czasach. gdzie z różnych stron jesteśmy oblegani nadmiarem informacji, zdarza nam się często zapominać o bardzo ważnych rzeczach. Dlatego by zachować jak najdłuższą sprawność umysłową warto wdrożyć w nasze życie pewne techniki, a w dobie telefonów i internetu najlepszą metodą będzie zainstalowanie programu.

Lumosity – trening mózgu. To aplikacja, która ćwiczy pamięć i koncentrację. Oferuje nam codzienny program treningowy, dopasowywany do naszych indywidualnych rezultatów, dzięki czemu poszczególne zadania są wyzwaniem dla naszego mózgu. Zostały podzielone na takie zdolności poznawcze jak: pamięć, uwaga, szybkość spostrzegania, elastyczność myślenia oraz rozwiązywanie problemów. Aktualnie ponad 70 milionów ludzi używa tej aplikacji. Wynik mówi sam za siebie, a naukowcy wraz z projektantami ciągle tworzą nowe sposoby ćwiczenia mózgu i przekształcają je w gry. Przeprowadzone badania wykazują, że używanie Lumosity kilka razy w tygodniu, pozytywnie wpływa na nasz umysł. Aplikację możemy pobrać na urządzenia, które bazują na programie androida oraz ios.

Codziennie po parę godzin ludzie siedzą na mediach społecznościowych przyglądając się życiu innym. Może warto ten czas poświęcić na zainstalowanie Lumosity i sprawdzenie naszych zdolności intelektualnych? Stracić nic nie możemy, a jak już to tylko pozyskać- lepszą pamięć i wyostrzoną koncentrację.

About the author /


Related Articles

Latest

+

Random

+