Regenerum do rzęs

Każda kobieta pragnie być posiadaczką zdrowych i ładnych rzęs. Wielu kosmetologów poleca regenerum, które potrafi sprawić, że rzęsy stają się dłuższe, grubsze i odpowiednio nawilżone, co świadczy o ich dobrej kondycji. Ale jak naprawdę działa regenerum do rzęs?

Przede wszystkim skutecznie. Serum tworzone jest w laboratoriach, gdzie z najwyższą starannością jest także później testowane. Sekret regenerum do rzęs tkwi w jego składzie, a także aplikatorze, którym jest pędzelek. Dzięki odpowiedniemu rozprowadzaniu preparatu, mamy pewność, że wszelkie składniki natychmiast przedostają się do cebulek.

Jeżeli dążymy do stuprocentowej skuteczności serum, należy je stosować regularnie. Większość dostępnych na rynku preparatów przeznaczonych jest do stosowania na wieczór. Noc jest najlepszą porą na budowanie zdrowych i pięknych rzęs, ponieważ organizm zwalnia, organy wolniej pracują, a to co zostało na rzęsy nałożone – lepiej się wchłania. Ponadto nie zostanie mechanicznie usunięte, co może się wydarzyć na przykład w ciągu dnia.

About the author /


Related Articles

Latest

+

Random

+